O nas

O naszej placówce

Nasi lekarze pomogą Ci bezpiecznie pokonać uzależnienie od alkoholu. Leczenie choroby alkoholowej i wspieranie zgłaszających się do nas Pacjentów jest głównym celem naszego specjalistycznego gabinetu. W leczeniu uzależnienia od alkoholu kierujemy się przede wszystkim bezpieczeństwem, stanem zdrowia oraz komfortem naszych Pacjentów. Zapewniamy profesjonalną opiekę doświadczonej kadry medyków. Gwarancję 100% bezpieczeństwa i anonimowości.

Co wyróżnia nasz specjalistyczny gabinet spośród innych placówek na rynku medycznym?

lekarz
  • Podczas wykonywania zabiegów dbamy o zdrowie i komfort naszych pacjentów, wspierając mentalnie osoby uzależnione.
  • Zapewniamy całkowite bezpieczeństwo pacjentów w trakcie wizyty, stosując oryginalne medykamenty. W przypadku zaszycia mowa o leku: Disulfiram WZF, sterylne warunki oraz jednorazowe narzędzia chirurgiczne.
  • Oferujemy zabieg zaszycia alkoholowego w korzystnej cenie.
  • Zapewniamy całkowitą anonimowość.
  • Wizyta w naszym gabinecie jest krótka, a zabieg przeprowadzony sprawnie. Zaszycie alkoholowe trwa ok. 20 minut i obejmuje wstępny wywiad medyczny oraz wszycie tabletek z Esperalem.
  • Nasza kadra to doświadczeni lekarze co jest gwarancją, że zabieg będzie przeprowadzony prawidłowo oraz, że będzie całkowicie bezbolesny (wykonywany w znieczuleniu miejscowym). Po zabiegu Pacjent otrzymuje stosowne zaświadczenie oraz zalecenia pozabiegowe.

Skontaktuj się z nami

Nasi lekarze to specjaliści w swoim fachu, posiadający wieloletnie doświadczenie
w przeprowadzaniu zabiegów implantacji wszywki alkoholowej Esperal.